O mnie

Moje zdjęcie
Mam już swoje lata. Fotografią zainteresowałem się stosunkowo niedawno i można by rzec na starość;-) Ale dopóki zdrowie i kondycja mi pozwalają, włóczę się z aparatem po bagnach, lesie i krzakach, żeby robić to co sprawia mi największą satysfakcję.

niedziela, 12 sierpnia 2012

Kaczka Dziwaczka i wesoła gromadka.

Na mojej sztucznej wyspie przysiadła Krzyżówka. Niskie, przedwieczorne słońce bajecznie oświetlało las w tle, stwarzając nieprawdopodobną wprost kolorystykę.
Kaczucha w pewnej chwili wyciągnęła szyję i z zaciekawieniem czemuś się przyglądała.
Przyczyną zainteresowania kaczki była gromadka brodźców piskliwych która wylądowała z furkotem na przeciwnym brzegu wysepki.
Piskliwce stwarzały wrażenie bardzo wesołych ptaków, kręciły się po całej wysepce kiwały ogonkami i radośnie dygał. W pewnym momencie podfrunęły na brzeg pod samą czatownię i żerowały w przybrzeżnym mule.
 
Gdy najadły się do syta wróciły na wysepkę i podobnie jak kaczka oddały się przedwieczornym rozmyślaniom ;-)

6 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia! Kocham ptaki więc bardzo się cieszę, że mogę na nie popatrzeć, do tego w tak cudownych ujęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo i cieszę się że się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na czym unosi się ta wyspa? to chyba tylko sama drewniana konstrukcja z maskowaniem oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to platforma z desek na czterech palach wbitych w dno. Nałożyłem na to mułu z dna jeziora a roślinność sama wyrosła. Służy mi już to trzeci rok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Blisko od brzegu jest, jak na moje oko :) Ptaki ją polubiły

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy